Tedaviler

utkan clinic implantutkan clinic implant

İMPLANT

Diş İmplantları, kaybedilen dişlerin yerine çene kemiği içine yerleştirilen ve kemik ile kaynaşarak diş kökü görevini üstlenen, doğal dişlere en iyi alternatif kabul edilen titanyum yapılardır.

porselen lamineler copyporselen lamineler copy

PORSELEN LAMİNALAR

Dişlerin ön yüzlerinden 0.5-1 mm. kalınlığında aşındırma yapıldıktan sonra bu bölgeye istenilen renkte, boyda ve Formda özel olarak hazırlanmış porselen tabakasının yapıştırılması esasına dayanır.

utkan clinic kanal tedavisiutkan clinic kanal tedavisi

KANAL TEDAVİSİ

Dişlerin köklerinde dişlerin devamlılığını sağlayan pulpayı (dişin sinirlerini) barındıran ince kanallar bulunmaktadır. Bu dokunun enfekte olduğu veya hasar gördüğü durumlarda dişin sinirleri ölür.

dentistry clipart 787458dentistry clipart 787458

Pedodonti

Bebeğinizin ilk dişinin çıkmaya başladığı 6.aydan 12 yaşına kadar geçen süre pedodonti tedavilerinin zaman aralığıdır.

gulus estetigidentistry clipart 787458

Gülüş Estetiği

Gülüş estetiği bilgisayar destekli yapımaktadır. Bu sistem; diş hekimlerine tanı, dijital tedavi planlaması, entegre tedaviler ve hastalarla net iletişim için benzersiz bir araç seti sunar.

diş köprüsüdiş köprüsü

Kuron ve Köprüler

Dolgu için yeterli diş desteğinin bulunmadığı, hasar görmüş ve zayıflamış dişlerin çiğneme kuvvetleri karşısında kırılmasını önlemek şarttır.

ortodonti copyortodonti copy

ORTODONTİ

Ortodontik tedavi, dişlerin düzgün sıralanmasının yanı sıra, dişlerle beraber iskelet yapı ve yumuşak dokuda değişiklik oluşturarak daha estetik, fonksiyonel, sağlıklı bir diş kapanışı, gülüş ve orantılı bir yüz profili oluşturmayı amaçlar.

kuron copykuron copy

Periodontoloji

Dişetleri dişlerin formunun ve şeklinin sağlanmasında çerçeve görevi görmektedir. Periodontal hastalık, dişlerimizi saran dişeti dokularında meydana gelen enfeksiyondur.

services noseservices nose

BOTOKS

Diş hekimliğinde botoks kullanımı.


favpng human tooth iconfavpng human tooth icon

DİŞ BEYAZLATMA

Görseller Bilgilendirme Amaçlıdır

Open chat